Youtube Reklamı

Uygun fiyatlar ile TV Reklamı prestijini yakalayın...

Youtube Reklamları ile Yeni Müşteriler Kazanın!

Televizyonda gördüğünüz reklamları milyonlarca kişiye izletmek artık bütçenizi aşmayacak hale geldi. Youtube reklamları sayesinde siz de TV Reklamı formatındaki reklamlarınızı geniş kitlelere izletebilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Firmanıza veya markanıza, tanıtıcı ve ilgi uyandıran reklam videoları hazırlıyoruz. Senaryosu, kurgusu ve çekimleri tarafımızca hazırlandıktan sonra Youtube üzerinde video öncesi ve sponsor reklamları olarak yayınlatıyoruz. 100.000 kişinin izleyeceği şekilde optimize edilen reklamlarınızın, tamamen hitap ettiğiniz kesime ulaşmasını sağlıyoruz.

GNB Medya olarak, reklamlarınızı firmanızın veya markanızın niteliğine uygun senaryolar hazırlayarak ve aynı zamanda hitap ettiğiniz kesimin niteliklerini gözeterek oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz reklamlarınızı, çevrim içi yoğunluğun yüksek olduğu saat dilimlerinde yayınlıyoruz. Bu sayede reklamlarınızdan en üst düzey verim almanızı sağlıyoruz.

TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Hemen Youtube Reklamınızı Hazırlayalım!

Reklam stratejilerini de gözeterek hitap ettiğiniz kesimin ilgisini uyandıracak senaryolar ile Youtube Reklam Filmlerinizi çekiyoruz ve yayınlıyoruz.

ÖRNEK ÇALIŞMALAR
ONLAR BİZİ SEÇTİLER