Web Site Tasarımı

Firmanızın sanal dünyadaki yüzünü İnternet Siteniz temsil etmektedir.

Günümüzde İnternet Siteleri

Geçtiğimiz son 10 yılda İnternet siteleri hayatımızın bir çok alanında ihtiyaç ve yeri geldiğinde söz sahibi oldu. Milyarlarca kullanıcıyı yapısında barındıran İnternet dünyası, kendini ifade ettiği İnternet siteleri aracılığıyla günümüzde en önemli tanıtım araçlarından biri haline gelmiştir. Bir ürününüz mü var? Kişisel olarak blog mu tutmak istiyorsunuz? Firmanızın bilinirliğini arttırmak ve yaptığı çalışmaları müşterilerinize sunmak mı istiyorsunuz? İşte web sitesi tam olarak bu vb. noktalarda işlerliğe sahip olmaktadır. İnternet sitesinden bilgi edinilmesinin kolaylığını fark eden devletler ki buna Ülkemiz de dahil olmak üzere firmalara yönelik, İnternet sitesi bulundurulmasının zorunluluğuyla ilgili olarak yasalarında hükümlere yer vermiştir. İnternet sitesi başlığı altında değinilmesi gereken bir diğer husus ise "firmanıza özel uzantılı mail adresi" sahibi olmanızdır. Çalışanlarınıza kullanmaları üzere firmanıza ait bir mail adresi oluşturmanız yine bu kapsamda mümkün hale gelmektedir.

GNB Medya olarak İnternet sitenizi, amaç ve kapsam yönünden işinizin niteliğine uygun bir biçimde ve kullanıcı dostu özelliklere de yer vererek meydana getirmekteyiz.

TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Hemen İnternet Sitenizi Yayınlayalım!

İşinizin konseptine uygun olarak İnternet Sitenizi kısa süre içerisinde tamamlayıp teslim ediyoruz.

NASIL YAPILIR ?

SİZİ DİNLİYORUZ

İnternet Sitenizin tasarımına ve kodlamasına başlanmadan önce 2 aşamayı gerçekleştiriyoruz. Bu aşamalardan ilkinde sizler ile firmanızı, markanızı ve isteklerinizi değerlendiriyoruz.

DÜŞÜNÜYORUZ

Bu aşamada sizlere yapacağımız çalışmalar ile ilgili beyin fırtınası gerçekleştiriyoruz. Site hangi amaç için tasarlanıyor ve ne tür geri dönüşler bekleniyor? vb. sorular ile işinizi irdeliyoruz.

TASARLIYORUZ

En önemli aşama olan "Beyin Fırtınası" 'ndan sonra son teknolojiye uygun programlar aracılığıyla çalışmalarınızı yüksek özen ile kısa bir süre içerisinde (3-5 gün) tamamlıyoruz.

SUNUYORUZ

Sizlerle danışıklı olarak tamamladığımız çalışmamızın sunumu son aşamadır. Sunumda İnternet Sitenizin tanıtımı yapılır ve farklı platformlardaki hali sizlere gösterilir, görüşleriniz alınır.

İNTERNET SİTENİZ NASIL OLMALIDIR ?

İnternet Siteniz Tasarlanırken...

İnternet Siteleri, sektör bazındaki çeşitliliğe göre farklı türlere sahiptir. Örneğin firma sahibiyseniz ve işletmenizin tanıtılmasını istiyorsanız ve aynı zamanda müşteri kazanmayı hedefliyorsanız sadece hakkınızdaki bilgilerin verildiği Portföy sitenin ötesine giderek iş alanlarınızın ve yaptığınız işlerin ziyaretçilere ulaştırıldığı bu sayede (formlar aracılığıyla) ziyaretçilerden size dönüşlerin olduğu bir İnternet Sitesine sahip olmanız gerekmektedir. İnternet Sitenize eklenecek özellikler ile ziyaretçilerinize dair raporları inceleyebilir ve raporların analiz edilmesini sağlayabilirsiniz. İnternet Sitenizde bir kaç unsurun mutlaka bulunması gerekir :

  • Markanızın veya firmanızın tanıtımı,
  • Kullanılacak Renklerin işletmenize, hedef kitlenize ve psikolojik analizlere uygun hazırlanması,
  • İlgili bilgilerin eksiksiz ve tam olarak iletilmesi,
  • ve İnternet sitenizin anlaşılır -kolaylık sağlayan- bir yapıya sahip olması önem arz etmektedir.
ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
ONLAR BİZİ SEÇTİLER