Viral Reklam

Son zamanların popüler reklam kanalı, Viral Reklam...

Viral Reklam ile Bilinçaltına Sahip Olun!

Viral reklam virüse benzetilen ve kendiliğinden yayılan bir çeşit reklam türüdür. Reklamın ilginç olması, haber değeri taşıması ve benzeri özelliklere sahip olması paylaşılmasını ve yaygınlaşmasını sağlar. Viral reklam uygulamasında asıl amacın ürünü tanıtmak değil de olayı anlatmak olduğu izlenimi verilir. Bu özelliği ile virüse benzetildiği için adı viral reklam olmuştur.

Viral reklam, ağızdan ağıza pazarlama (WOM) ile çok benzer bir yapıya sahiptir. En önemli farkı ise viral reklamların yaşam sahasının %99 internet yani dijital medya olmasıdır.

Viral reklamın kullanım alanı: en çok video paylaşım siteleridir. Bununla birlikte twitter isimli sosyal paylaşım platformu da yapısı gereği viral reklam için çok etkili bir zemin olarak kullanılmaktadır. Twitter kurulum amacına baktığımız zaman twit atmak (cıvıldamak, dedikodu yapmak) zaten ağızdan ağıza yaymak anlamına da geliyor. Bunların dışında tüm sosyal paylaşım platformları yine viral reklamlar için uygun zeminlerdir.

TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Hemen Ürününüze Viral Reklam Hazırlayalım!

İşinizin niteliğine uygun, özgün ve güncel senaryolar hazırlayıp kısa süre içerisinde çektinden sonra sosyal platformlarda yayınlıyoruz.

ONLAR BİZİ SEÇTİLER