Sosyal Medya Yönetimi

Yenilikçi anlayışımız ve düzene verdiğimiz önem ile Sosyal Ağlarınızı şubeniz haline getiriyoruz.

Sosyal Ağlar ile Firmam Arasındaki İlişki Nasıldır ?

İnsanlar açısından Sosyal Ağlar, ilgilendikleri kişileri takip ederek gündelik hayatlarından haberdar olmaları ve kendilerine ait anları paylaşmaları sosyal ağların cazibesini arttırmaktadır. Firmalar açısından ise, müşteri sadakatini pekiştirmiş ve marka bilinirliği sağlayarak yeni müşteriler kazandırmıştır. Sosyal Ağlar sayesinde markanızı veya firmanızı çok daha "sık" ifade etme şansı bulursunuz. Bir yönetim stratejisi belirlenmesi bu açıdan önem arz etmektedir. Doğru zamanlarda, ağın nabzını iyi yoklayarak ve nitelikli kesime yapılacak paylaşımlar sayesinde, müşterilerinizin gözünde rakiplerinizin çok ötesinde bir duruşa sahip olabilirsiniz. Hitap ettiğiniz kesimin taleplerini anında sezebilir ve bu sayede taleplerine uygun değişiklikler veya yenilikleri bünyenize katabilirsiniz.

GNB Medya olarak, öncelikle sosyal ağların niteliği göz önünde bulundurularak firmanızın veya markanızın hangi sosyal ağlarda aktif olması gerektiğini ve ne tür dönüşler almayı hedeflediğimizi saptıyoruz. Bunun neticesinde düzenli ve akılda kalıcı çalışmalar ile potansiyel müşterilerinizin %100 'üne firmanızı veya markanızı ulaştırmayı amaçlıyoruz.

TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Sosyal Ağlarınızı Yönetmemizi İster Misiniz ?

Düzenli olarak ve ilgi çekici fikirler üreterek Sosyal Ağlarınızda potansiyel müşterilerinize sizleri en doğru şekilde tanıtıyoruz.

NASIL YAPILIR ?

ÖĞRENİYORUZ

Sosyal Ağ çalışmalarında en önemli faktör müşteri ile bir bütünlük oluşturmaktır. Bundan dolayı işinizi, iş anlayışınızı ve hedeflerinizi doğru anlamayı ilk aşamada gerçekleştiriyoruz.

DÜŞÜNÜYORUZ

Bu aşamada sizlere yapacağımız çalışmalarla ilgili beyin fırtınası yapıyoruz. "Hangi saatlerde hitap ettiğiniz kesim daha aktif" vb. sorular ile verimliliği arttıran etkenleri irdeliyoruz.

PLANLIYORUZ

Edindiğimiz bilgiler sonucu ve fizibilite çalışmalarımızın ardından sizlere yapacağımız Sosyal Medya Yönetimine dair aylık, 3 aylık ve yıllık planlar ile işlerinizin düzenli olmasını sağlıyoruz.

YÖNETİYORUZ

Sizlerle danışıklı olarak tamamladığımız planlar nezdinde Sosyal Ağ hesaplarınızı yönetiyoruz. Sosyal Medya Yönetimi uzun soluklu ve sürekli bir çalışma ile olumlu sonuçlar vermektedir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ NASIL OLMALIDIR ?

Sadakat emek ister...

Sosyal ağlar günümüzde İnternet kullanımını arttıran ve yaygınlaştıran faktörlerin başında yer almaktadır. Firmalar, müşterileri sadakatlerini sağlamak adına Sosyal Ağlar üzerinden onlarla birebir iletişim halinde kalmışlardır. GNB Medya olarak, firmanızın İnternet ortamındaki yüzünü tasarlıyoruz, planlıyoruz ve yönetiyoruz. Firmanızı veya markanızı sıra dışı fikirler ile Sosyal Ağda yer alan potansiyel müşterileriniz ile buluşturuyoruz. Sosyal Medya Yönetimi uzun soluklu bir çalışma ile mümkün hale gelmektedir. Süreklilik arz eden bu çalışmada sosyal mecradaki takipçilerinize firmanızı benimsetme amaçlanır. Bununla kalmayıp firmanıza yeni müşteriler kazandırmak adına kampanyalarınız veya ilgi çekici ürünleriniz yine ilgi odağı haline getirilerek paylaşımlar ile kullanıcılar ile buluşturulur. Sosyal Medya Yönetiminde hedef kitlenin belirlenmesi en önemli aşamadır. Bu sayede sosyal ağ kullanıcılarının, hedef kitlenizin niteliğine göre sınıflandırılması sağlanır.

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
ONLAR BİZİ SEÇTİLER