Neden Biz ?

Kendimizi kısa bir biçimde tanımlarsak; GNB MEDYA, gelişen teknolojiye ayak uydurabilen Medya Danışmanınızdır, diyebiliriz.

GNB MEDYA'YA HOŞ GELDİNİZ

Gelişmeye devam eden teknoloji çağında işletmenizi, ürünlerinizi veya markanızı uluslararası platformlarda müşterilerinize ulaştırmanızı, tanıtmanızı sağlıyoruz. Tahmin ediyoruz ki markalarınız adına belirlediğiniz hedefler ve planlamalar vardır. İşte biz tam olarak bu hedef ve planlamalarınızı oluşturmanıza yardım ediyor yeri geldiğinde sizlere hedef ve plan tekliflerimizi sunuyoruz. Günümüzde 1.000.000 kişinin yaşadığı semtte açılan bir işletmeye, 10.000 kişinin yaşadığı yerdeki bir işletme rakip olabiliyor. Bildiğiniz gibi bu rekabetin temelinde yatan güç faktörü internet. Biraz daha detaya indiğimizde Kurumsal Kimlik Çalışmaları, İnternet Sitesi, Sosyal Ağ Stratejileri, Reklam Stratejileri ve SEO ( Arama Motorları Optimizasyonu ) Çalışmaları gibi önemli faktörlerin bu gücü oluşturmada etkili olduğunu görüyoruz. GNB Medya olarak sizlere, İşletmenizin veya markanızın İnternet dünyasındaki departmanı olmayı teklif ediyoruz.

ÇALIŞMALARIMIZDAN KARELER

BEYİN FIRTINASI

En başta çalışmalarınızı irdeliyoruz! Firmanıza, ürünlerinize veya markanıza hazırlayacağımız çalışmalarda öncelikle ilgili işi kendi aramızda inceliyoruz ve tanıyoruz. Ardından ilgili çalışmamızda ürettiğimiz yenilikçi ve müşteri odaklı düşüncelerimizi kullanıyoruz. Eğer siz ürettiğiniz bir televizyonu online olarak pazarlamayı düşünüyorsanız bizler bu televizyonu nasıl yaptığınızı, kimler için yaptığınızı ve benzerleri ile farklarını müşterilerinize tasarımlarımız ve ilgili çalışmalarımız ile aktarıyoruz.

TASARIM

Zihinlerimizi birleştiriyoruz! Tasarım sürecini tek taraflı olarak sizlerin veya bizlerin elinde bırakmıyoruz fakat sizlere de pek bir şey bıraktığımızı söyleyemeyiz. Amacını, hedef kitlesini ve kullanım şeklini belirlediğiniz çalışmaların geriye kalan sürecini üstleniyoruz. Tasarımlarımızda markanıza özel çizgiler ve detaylara yer veriyoruz. Esasında sizi farklı kılan kimliğinizdir. GNB Medya olarak müşterilerinizin aklında iz bırakan bir kurumsal kimliğinizin olması adına bir nevi markanızın geleceğini tasarlıyoruz.

EKİBİMİZ

 • Özgenaz ERDOĞAN
  Tasarım Mutfağı Sorumlusu
  Doğum:  1992, Ankara
  Eğitim: Bilkent Üniversitesi Mimarlık Bölümü
  İlgi Alanı: Illustrator, Photoshop, 3DMax, AutoCad

   

 • Nezir Burak BELİKTAY
  Fikir Mutfağı Sorumlusu
  Doğum: 1 Ekim, 1992, Ankara
  Eğitim: Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi
  İlgi Alanı: Dreamweaver, Frontpage, SEO, PHP, JS, Flash, Adwords

   

GNB Medya Kimdir ?

Gülşah Özdemir ve Nezir Burak Beliktay 'ın bir araya gelerek öncesinde ayrı yaptıkları çalışmaları referans haline getirip işletme sahiplerine, marka sahiplerine ve ürünlerini İnternet dünyasında tanıtmak veya satmak isteyen kişilere profesyonel çözümler sunmak üzere başlattıkları oluşumdur.

Amacımız Nedir ?

Gelişen teknolojiyle doğru orantılı ilerleme amacı taşıyan GNB Medya, her daim yenilikleri bünyesine katmayı hedefleyen bir yapıyı haizdir. Bu çerçevede süreklilik arz eden araştırma, öğrenme ve dinamik olma yönlerimizi asla bırakmayarak müşterilerimize en verimli çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Neler Yapıyoruz ?

GNB Medya olarak başta Kurumsal Kimlik Çalışmaları, İnternet Sitesi Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi, SEO ve Adwords Çalışmaları, Reklam Stratejileri ve Youtube Video Reklamları ile markalarınız, işletmeniz için müşteri odaklı çözümler sunuyoruz.

Bir Kahve ?

Ekip olarak kendimizi geliştirmek ve çalışmalarımız ile ilgilenen kişilerle tanışmak konusunda her zaman kapımızı sonuna kadar açık bırakıyoruz. İletişimde yer alan adresimizde bizleri ziyaret edebilir iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

 • Muayenehaneme Kurumsal Kimlik Çalışması ve İnternet Sitesi yaptırdım, hizmetlerinden ve işlerinin kalitesinden memnun kaldım. SEO Çalışmaları sayesinde Google'da anahtar kelimelerde ön sıralarda çıkmaktayım. GNB Medya ailesine başarılar dilerim.

  Seval BOYRAZ KARASATIDermatolog Seval Karasatı
 • Burak ve Gülşah İnternet sitemiz ve Kurumsal Çalışmalarımızda bizlere yardımcı oldular ve kısa sürede çok beğendiğim, kaliteli bir iş ortaya koydular. Teşekkür eder başarılarının dilerim.

  Oğuz ÜNALEkstra Güvenlik ve Alarm Sistemleri
 • İnternet sitemiz ve belli kurumsal çalışmalarımızda anlaşmış bulunduk. İlgisini ve alakasını eksik etmeyen GNB Medya 'ya teşekkürlerimi sunuyor başarılarının devamını diliyorum. Yeni projelerimde birlikte çalışacağımız için ise memnuniyet duyuyorum, umuyorum ki yeni çalışmalarımız da aynı özveride ve kalitede gerçekleşir.

  Mehmet Sait SÖĞÜTMardin Medeniyetler Birliği Derneği
  Yönetim Kurulu Başkanı
 • Derneğin geliştirdiği proje için ihtiyacımız olan Sanal Pos Modülüne sahip İnternet Sitemizi yaptırdık ve sonucunda uygun fiyatlı hizmetlerinden memnun kaldık. Kısa sürede bitmesi gereken bir çalışmaydı ve işlem ihtiyaç duyulan sürede hayata geçirilmişti. GNB Medya'ya başarılar dilerim.


  Ahmet İRMİKÇİGündem Çocuk Derneği
  Okullarda Fiziksel Gelişim Projesi
 • Bürom için gerek duyduğum İnternet sitesini tasarlatmak adına GNB Medya ile anlaştım. Hizmetinizden ve ilgi alakanızdan memnun kaldım. Teşekkürler

  Av. Gökhan İhsan ARASAras Hukuk Bürosu ve Danışmanlık Hizmetleri