Kurumsal Kimlik Çalışması

Müşterilerinizde sizden geriye kalan bir tek KURUMSAL KİMLİĞİNİZ'dir.

Kurumsal Kimlik Nedir ?

Her birimiz küçüklüğümüzden beri bir kimlik edinmek için istesek de istemesek de çaba gösteririz. Fakat hayatın statik olmayışı ve dinamik bir yapıya sahip olmasından dolayı kimliğimiz de sık sık değişikliğe uğrar. Firmanızın, markanızın veya işletmenizin de sizler gibi birer kimliğe ihtiyacı vardır. Bu kimliği oluştururken en önemli faktör ise tasarım ve sizin düşünce çizgilerinizdir. GNB Medya olarak sizlere kimliklerinizi oluşturmanızda yardımcı oluyoruz. Kurumsal Kimlik Çalışmalarında en önemli faktör iz bırakabilir nitelikte olmasıdır. İz bırakan bir çalışma demek; renklerden, yazılardan yeri geldiğinde çizgilerden dahi bağımsız olarak SİZİ anlatabilir nitelikte bir çalışma olması demektir. Ekibimizin sürekli öğreniyor olmasının bir sebebi de; sizlere "görsel" imkanlarımızı sunarken kullandığımız fikrin sizi en iyi şekilde temsil etmesini sağlamasıdır.

Çalışmalarımızda sizlere farklı seçenekler sunuyor ve sizlerin tek bir seçenek ile sınırlı kalmasını önlüyoruz. Bu sayede zihinlerimizi birleştirebiliyor ve sizi en iyi yansıtan tasarımlar ile Kurumsal Kimliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Hemen Kurumsal Kimlik Çalışmalarınıza Başlayalım!

Sizlerin belirleyeceği konsepte uygun olan Kurumsal Kimlik Çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlayıp teslim ediyoruz.

NASIL YAPILIR ?

SİZİ DİNLİYORUZ

Kurumsal Kimlik Çalışmalarınıza teknik anlamda başlamadan önce 2 aşamayı gerçekleştiriyoruz. Bu aşamalardan ilkinde sizler ile firmanızı, markanızı ve isteklerinizi değerlendiriyoruz.

DÜŞÜNÜYORUZ

Teknik anlamda çalışmalara başlamadan önceki bir diğer aşama ise "Düşündüğümüz" aşamadır. Bu aşamada sizlere yapacağımız çalışmalar ile ilgili beyin fırtınası gerçekleştiriyoruz.

TASARLIYORUZ

En önemli aşama olan "Beyin Fırtınası" 'ndan sonra son teknolojiye uygun programlar aracılığıyla çalışmalarınızı yüksek özen ile kısa bir süre içerisinde (3-5 gün) tamamlıyoruz.

SUNUYORUZ

Sizlerle danışıklı olarak tamamladığımız çalışmamızın sunumu son aşamadır. Sunumda Kurumsal Kimlik Çalışmalarınızın farklı platformlardaki hali sizlere gösterilir ve görüşleriniz alınır.

KULLANILACAK KURUMSAL KİMLİK TÜRLERİ NASIL BELİRLENİR ?

KURUMSAL KİMLİK TASARLANIRKEN...

Kurumsal Kimlik kapsamında bir çok alt başlık yer almaktadır. Bu başlıklardan işinizin niteliği ile ilgili olanlarına yönelmeniz ekonomik anlamda ve çalışmalarınızın bir bütünlük arz etmesi yönünden olumlu sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Örneğin bir İnşaat Firması iseniz sizlere "baret tasarımı, kalem, katalog, broşür, kurumsal logo, antetli kağıt, elbise tasarımı , kartvizit ve sosyal ağ tasarımları" gibi işletmenizin kurumsal mecralarda kullanabileceği tüm türleri kullanmanız kimliğinize olumlu dönüşler sağlayacaktır. Sektörlere göre kurumsal kimlik çalışmaları da değişkenlik göstermektedir. Kurumsal Kimlik Çalışmalarında bir kaç unsurun mutlaka bulunması gerekir :

  • Yazı Karakterinin işin niteliğine uygun hazırlanması,
  • Kullanılacak Renklerin işletmenize, hedef kitlenize ve psikolojik analizlere uygun hazırlanması,
  • İlgili bilgilerin eksiksiz ve tam olarak iletilmesi,
  • ve özellikle Logo çalışmasında Fikir unsuru önemli rol oynamaktadır.
ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
ONLAR BİZİ SEÇTİLER