Facebook Reklamları

Bir ürününüz var ve tanıtmak mı istiyorsunuz ? Facebook Reklamları kesin çözüm sağlayacaktır.

Reklamlar Facebook'ta Nasıl Çalışır ?

Bir işletme bir reklam oluşturur. Ulaşmak istediği hedef kitle türünü seçer. Söz konusu hedef kitlenin içindeyseniz, Facebook o reklamı size gösterir. 1 Milyardan fazla kullanıcıya sahip olan Facebook ağında, firmanızın veya markanızın reklamını ilgili kesime ulaştırıyoruz. Bir ürünü tanıtmak için en uygun platform Facebook 'tur. Facebook Reklamlarınızı işinizin niteliğine uygun ve hitap ettiğiniz kullanıcı niteliklerine yönelik olarak en uygun saat dilimlerinde yayınlıyoruz. Bu sayede reklamlarınızdan en üst düzeyde verim almanızı amaçlıyoruz. Zamanla Facebook Sosyal Ağındaki tek reklam kanalı bu olmamıştır ve kullanıcıların geliştirdikleri reklam türleri de ortaya çıkmıştır. Facebook üzerinde popüler sayfalarda ve kişi hesaplarında yayınlanan reklamlar da hem uygun maliyetli hem de kaliteli dönüşleri olması yönünden tercih edilebilmektedir.

GNB Medya olarak, reklamlarınızı firmanızın veya markanızın niteliğine uygun görseller hazırlayarak ve aynı zamanda hitap ettiğiniz kesimin niteliklerini gözeterek oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz reklamlarınızı, çevrim içi yoğunluğun yüksek olduğu saat dilimlerinde yayınlıyoruz. Bu sayede reklamlarınızdan en üst düzey verim almanızı sağlıyoruz.

TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Facebook Reklamınızı Bugün Yayınlayalım!

Reklam stratejilerini de gözeterek hitap ettiğiniz kesimin ilgisini uyandıracak reklam türlerini özel tasarımlar ile yayınlıyoruz.

ONLAR BİZİ SEÇTİLER