E-Ticaret Sistemi

E-Ticaret sistmeleri ile Sanal Mağazanız bir tık uzağınızda...

E-Ticaret Nedir ?

E-Ticaret Sistemlerinin asıl amacı sizlerin müşteri potansiyelini arttırmak ve sizlere müşteri kazandırmaktır. E-Ticaret Sistemleri, düşük maliyetler ile büyük kazanç sağlamanız noktasında aracı olur. Sizin için oluşturacağımız sanal mağazanızda, ürünlerinizi ziyaretçilerinizin beğenisine sunabilir ve geri dönüşler sayesinde firmanıza veya markanıza olumlu yönlendirmelerde bulunabilirsiniz. Milyarlarca kişinin yaşadığı bir şehirde mağazaya sahip olduğunuzu düşünün ve bu mağaza ile neler yapabileceğinizi hayal edin... E-Ticaret Sistemine sahip bir web sitesi ile bu düşündükleriniz hayal olmaktan çıkıyor. Bugün dünya geneline bakıldığında bir çok ünlü firmanın ve markanın online mağazaları tercih ettiği görülmektedir. Siz de zamandan ve maddi konulardan tasarruf ederek daha fazla kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken E-Ticaret Sitesi oluşturmaktır.

GNB Medya olarak e-ticaret sitelerinizi, Sanal Pos, Sipariş Takip vb. özellikler ile kullanıcı dostu, ürünlerinizin özenle tanıtıldığı ve güvenlik yazılımlarına sahip bir şekilde oluşturmaktayız.

TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Hemen E-Ticaret Sisteminizi Oluşturalım!

İşinizin konseptine uygun olarak E-Ticaret Yazılımınızı kısa süre içerisinde tamamlayıp teslim ediyoruz.

NASIL YAPILIR ?

SİZİ DİNLİYORUZ

E-Ticaret Sisteminizin tasarımına ve kodlamasına başlanmadan önce 2 aşamayı gerçekleştiriyoruz. Bu aşamalardan ilkinde sizler ile ürünlerinizi ve isteklerinizi değerlendiriyoruz.

DÜŞÜNÜYORUZ

Bu aşamada sizlere yapacağımız çalışmalar ile ilgili beyin fırtınası gerçekleştiriyoruz. E-Ticaret Siteniz için ne tür geri dönüşler bekleniyorsunuz? vb. sorular ile işinizi irdeliyoruz.

TASARLIYORUZ

En önemli aşama olan "Beyin Fırtınası" 'ndan sonra son teknolojiye uygun programlar aracılığıyla çalışmalarınızı yüksek özen ile kısa bir süre içerisinde (3-5 gün) tamamlıyoruz.

SUNUYORUZ

Sizlerle danışıklı olarak tamamladığımız çalışmamızın sunumu son aşamadır. Sunumda E-Ticaret Sisteminizin tanıtımı yapılır ve panel kullanımı gösterilir, görüşleriniz alınır.

E-TİCARET SİSTEMİNİZ NASIL OLMALIDIR ?

E-Ticarette "Güven"

E-Ticaret sitelerinde yer alması gereken unsurların başında Güven Mekanizması yer almaktadır. Sitede ziyaretçiye yansıtılan gerçeklik, hızlı teslimat, güvenli ödeme ve iletişim bilgilerinin doğru bir biçimde yer alması unsurları önemli rol oynamaktadır. Renklerin seçiminde gösterilecek özen de "güvenilirlik" açısından önemlidir. Kurulan yazılımlar ile ürün stoğunuzu online olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda satışlarınızın, kar ve zarar durumunuzun takibini kurulan yazılım üzerinden görmeniz mümkün hale gelmektedir. Müşterilerinize kargo ile ürün gönderdiğiniz taktirde sisteminizden bu kargonun takibini gerçekleştirebilir ve müşterilerinize takip olanağını sunabilirsiniz.

GNB Medya olarak, kullandığımız sistemlerde kullanıcılara bir çok kolaylık sağlanmaktadır. Kullanıcıların kendi özel panelleri vardır ve bu sayede siteye eklediğiniz ürünleri favorilerine ekleyebilir, fiyatı düştüğünde sizden haber almak için not düşebilirler. Ürün karşılaştırması yapabilir ve en uygun ürünü tespit edebilirler. E-ticaret sistemimizde Sanal Pos yazılımı mevcuttur. Sanal Pos yazılımı müşterilerinizin siteniz üzerinden kredi  kartı  ile alışveriş yapmasına olanak sağlamaktadır.

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
ONLAR BİZİ SEÇTİLER