Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO )

Google 'da ilk sıralarda çıkmak tesadüf değildir.

Gözünüz İlk Sıralarda Olsun...

İnternet kullanıcıları, bir gerçektir ki ulaşmak istedikleri verilere arama motorları sayesinde ulaşabilmektedirler. Arama motorları arasında en seçkin olanı ise hepimizin tahmin edebileceği gibi Google. Firmanızın veya markanızın, ilgili kelimelerde arama motorlarında ilk sayfada hatta sırada çıkması demek arama yapan kullanıcının sizin sitenize tıklama olasılığının yüksek olduğu anlamına gelmektedir. Sanal dünyayı aktif kullanan firmalar Arama Motorlarındaki yerlerini çoktan almış durumdalar. Sizler de firmanızın veya markanızın diğerlerine göre öncelikle tercih edilmesini istiyorsanız; sitenize Arama Motorları Optimizasyonu (SEO) uygulamanızı tavsiye ederiz. Elbette ki ziyaretçinin müşteriye dönüşmesi noktasında sitenizin içeriğindeki etkenler de önem arz etmektedir.

GNB Medya olarak, SEO Çalışmalarınızı en az sürede en yüksek verimlilik ile gerçekleştiriyoruz. İlgili kelimelerinizde detaylı analizler alıyor ve bu analizleri sitenizi üst sıralara yükseltme noktasında aktif bir biçimde kullanıyoruz. Unutmayınız ki; Google'da ilk sıralarda çıkmak tesadüf değildir.

TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Hemen Sitenizi Google'da İlk Sayfada Çıkaralım!

Sitenizi en ince ayrıntısına kadar inceledikten sonra site içi ve dışı çalışmalarımız ile Google'da markanıza yer açıyoruz.

NASIL YAPILIR ?

İNCELİYORUZ

SEO Çalışmasında öncelikle siteniz tamamı ile incelenir ve ek olarak Google gözündeki değeri araştırılır. En önemlisidir ki İnternet sitenizin SEO 'ya uygunluğu gözlemlenir ve rapor oluşturulur.

DÜŞÜNÜYORUZ

Bu aşamada sizlere yapacağımız çalışmalarla ilgili beyin fırtınası yapıyoruz. SEO Çalışmanızın en verimli şekilde gerçekleşmesi adına neler yapabileceğimizi irdeliyoruz.

HAZIRLIYORUZ

Edindiğimiz bilgiler ve analiz incelemeleri sonucunda gerekli site içi-dışı işlemleri uyguluyoruz. Bu sayede müşteri aramanız yerine müşterilerinizin sizleri kolayca bulmasını sağlıyoruz.

RAPOR SUNUYORUZ

Çalışmalarımız sonucu, sizlerin de firmanız veya markanız ile ilgili yapılan işlemlerden haberdar olmanız adına, yapılan bütün çalışmaların raporlarını sizlere iletiyoruz.

KALİTELİ BİR SEO ÇALIŞMASI NASIL OLMALIDIR ?

İnternet kullanıcılarının bir çoğunun, İnternet kavramı ve Google ile tanışması bir arada gerçekleşmiştir. Teknoloji çağında, insan hayatını kolaylaştıran Google ile firmanız, ürünleriniz veya markanız da gelişme sağlayabilmektedir. Bu aşamada devreye giren Arama Motorları Optimizasyonu sayesinde sizler de aramalarda ilk sıralara yer alın. Kaliteli bir SEO Çalışması öncelikle site niteliğinin ve içeriğinin analizi, özgün içerikler ile tanıtıcı çalışmalar yapılması ve site-dışı geliştirmeler ile mümkündür.

GNB Medya olarak sizlere SEO çalışmamız sonucunda güçlü garantiler sunuyoruz;

  • Arama sonuçlarında Yükselme Garantisi
  • Çalışmalarımızın her aşamasında SEO Raporu
  • Sitenizin sayfalarının SEO Optimizasyonu
  • Sayfa açılış hızı optimizasyonu
  • Dmoz ve firma rehberlerine kayıt
ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
ONLAR BİZİ SEÇTİLER